Videokonsultasjonsenheter

Velg lokalisering og behandler nedenfor. Navn på behandler står i innkallingsbrevet eller SMSen som du har mottatt. Noen får også innkalling via telefon, og får beskjed da om hvilken behandler de skal snakke med.

Informasjon om hvordan du går fram for å ha en videokonsultasjon med din behandler, kan du lese her:

​Informasjon om videokonsultasjon 

Barne og ungdomsklinikken og nyfødtintensiv

Barn og ungdom

Anne- Lene Schulstad - onkologisk sykepleier 

Arve Vøllo - overlege

Beatrice Mortensen Delås - diabetessykepleier

Christian Riddervold Kahrs - overlege

Dalia Navasaityte - overlege 

Emma Løvlund - overlege  

Jan Henrik Lund - overlege  

Jon Olav Gjengstø Hunderi - overlege  

Ludger Dorløchter - overlege  

Marcus Schmidt - overlege  

Marianne Cathrine Olsen - diabetessykepleier  

Mohammed Quadori - overlege  

Ragna Kathrine Gauer - overlege  

Sigrunn Gramen - diabetessykepleier  

Sven Simonsen - overlege  

Tonje Reiersen - overlege  

Tove Bryhni - overlege  

Tove Haraldsen - onkologisk sykepleier  

Nyfødtintensiv

Nyfødtintensiv (ulike leger)

Susanna Bø Skatt - nyfødtintensiv  

Barne- og ungdomspsykiatri

BUPP Askim

Caroline Spant Skorven - psykolog

Christina Ulvestad - psykologspesialist

Elisabeth Teig Wium - overlege

Hans Kristian Kaatorp - pedagog

Hege Støten Wilhelmsen - spesialpedagog

Helene Hansen - psykolog

Herdis Gunnarstorp - psykolog

Hild Bostrom - klinisk pedagog

Ina Afdal - spesial vernepleier

Inger Synøve Østeby - seksjonsleder

Kirsten Torbjørnsen - psykolog

Line Haukland - psykolog 

Line Mari Ødegard - spesialpedagog

Ole Petter Bjørkquist - psykologspesialist
 
Sonja Sarwar - psykolog

Thomas Øye - overlege

Wenche K. Myr - pedagog


 

BUPP Fredrikstad​

Berit Lunde - psykolog

Cathrine Holmeide - psykolog

Cecilie Kristiansen - vernepleier

Dobrinko Socansci - lege 
     
Eivind Z Berg - seksjonsleder 

Ellen Tone Johannessen - spesialpedagog

Gisken G. Johansen - sosionom 

Hanne Graarud - spesialpedagog

Hilde Opsahl - psykolog  

Rahim Alizadeh - lege 

Rigmor Hojem - klinisk pedagog
 
Sara Høyås - psykolog 

Siri Katinka Harlem - klinisk pedagog

BUPP Halden

Anette Fjellstad - lege

Anne Kloster Bjorge - familieterapeut

Cecilie Klem Funderud - psykolog

Elias Falconi - psykolog 

Gro Ingvil Flo Rosberg - psykolog 

Hamad Jahangeer - spesialpedagog

Heidi Bergman - psykolog 

Henning Røgeberg - psykolog     

Ida Ormstad - psykolog 

Kristin Gulbrandsen - psykolog

Lene A Sivertsen - psykolog

Lisa Simonsen Liland - psykolog
     
Marianne Moe - pedagog 

Snorre Valseth - seksjonsleder 

Wenche Sandstad - familieterapeut
     
Øystein Bakkevig - lege

Åse Nyhus - familieterapeut


BUPP Moss

BUPP Moss Gruppe 1

BUPP Moss Gruppe 2


 

Anette Bergli-Christensen - sosionom   

Anna Bjørdal - psykolog

Anne Gunn Dahl Kirkebak - lege i spesialisering 

Astrid Krag-Ronne - lege i spesialisering 
 
Aud Inger Nytrøen - klinisk pedagog

Britt Guri Robertsen - seksjonsleder 
     
Camilla Meum Brede - psykolog 

Elisabet Ek Haug - psykologspesialist 
     
Elisabeth Holmboe - psykologspesialist 

Elisabeth Johnson - pedagog 

Fredrik Kragh Muraas - lege
     
Guro Rikter- Svendsen - sosionom 

Heidi Merete Pedersen - psykologspesialist

Heike Therese Dahl Simensen - lege i spesialiering
     
Iril Ahlquist - psykolog 

Irina Tunikova - psykologspesialist

Jorunn Thue Hansen - overlege
     
Kjersti Hestnes - psykologspesialist 

Kristina Søgaard - klinisk pedagog 
     
Kristoffer Nordheim - psykologspesialist 

Line Bergli Rommetveit - klinisk barnevernspedagog
     
Line Hartveit Jonassen - overlege

Lisbeth Marie Sangesland - pedagog
     
Lone Halvorsen - klinisk barnevernspedagog

Marianne Sorgard Krogh - klinisk sosionom
     
Merethe Iversen - pedagog 

Mette Varheim - klinisk vernpleier

Pia Rusvik Poulsen - psykologspesialist 

Rikke Thomassen - psykologspesialist 


 

BUPP Sarpsborg

Ann-Katrin Olsen - vernepleier

Ekaterina Soloy - overlege 

Fanny Canchis - psykolog  

Lara Trifkovic - psykolog

Linda Johansen - klinisk vernepleier
     
Liv A. B. Abdulaye - sosionom 

Madeleine Braaten - psykolog 
     
Marit-Synøve H. Arvesen - pedagog

Mayna S. Andersen - spesialpedagog
     
Ragnhild Lund-Jensen - vernepleier 

Ragnhild Vangstad - spesialist klinisk pedagogikk

Sarah Ekelund - psykologspesialist 
     
Stephan Just - lege 
     
Sunniva Gram Andersen - psykolog 
     
Tuva Tomter - psykolog 
     
Thorbjørn Pedersen Haglo - seksjonsleder 

Zobair Popal - pykolog 

Øystein Edvardsen - barnevernpedagog 


 


     

BUPP-Team

Hanne Reitan - lege 
     
Åse Westby - psykolog 

Wenche Ringen - vernepleier med spesialutdanning 

Ungdomspsykiatrisk seksjon (UPS)

Hans Håkansson - overlege      

Inge Herman Stokkedalen - fagkoordinator

Inger Kristin Granang - fagkoordinator

Magnus Sjøstrand - psykolog
     
Marianne Thallinger - psykolog 

Ole Gunnar Viken - psykologspesialist 

Peter Tallberg - overlege

Stine Marie Arnesen - fagutviklingsrådgiver

Thomas Wilberg - seksjonsleder 

Øyvind Hassfjord - lege i spesialisering


 

Åsebråten - poliklinikk     

Anne Berit Storbugt - vernepleier 

Arild Karlsen - spesialpedagog

Bjørn Erik Ramtvedt - psykologspesialist

Camilla Lundmark - barnevernspedagog
     
Eline Jarl Johnsen - psykologspesialist

Eva Conradi - overlege

Geir Øgrim - psykologspesialist 

Hege Simensen - fagutviklingsrådgiver
     
Janniken Martinsen - psykologspesialist 

Kirsti Stokke - spesialsykepleier
     
Linda Häger - psykologspesialist 

Maria Danielsen - psykologkandidat
     
Simen Storvik - vernepleier
     
Tone Orvedal Østensvik - overlege
     
Wenche Ellefsen - seksjonsleder

 

 


 

Åsebråten dag/døgn

     
Anne Lise Myhre - psykolog 

Anne Nilsen - familieterapeut 
     
Cecilie Gangestad - psykolog 
     
Ingvild Jørstad Aurebekk - lege 
     
Janne Hassfjord - lege 
     
Kari-Mette Langbråten - psykolog 

Kathrine O. Ostensvik - familieterapeut
     
Liv Marianne Gulichsen - psykolog 
     
Marit Skarpaas - ernæringsfysiolog  

Mette Sannes - familieterapeut 
     
Roy Andersen - seksjonsleder


 


 


 

Distriktspsykiatriske senter (DPS)

DPS Halden

DPS Halden poliklinikk Gruppe 1

DPS Halden poliklinikk gruppe 2

DPS Halden poliklinikk gruppe 4

DPS Halden poliklinikk gruppe 5


 

Andreas Klint - psykologspesialist

Anne Brynildsen - psykologspesialist 

Birgitte Karlsen - psykologspesialist  

Elise Nygaard Martinsen - psykolog

Iva Nordeide - psykiatrisk sykepleier

Jovanca Prodanovic - psykologspesialist

Kent Roger Dahl-Bruheim - psykologspesialist

Kristina Olsen - lege

Lars Skahjem - psykologspesialist

Line Næss - psykologspesialist

Linnea Ahlstrand - psykologspesialist

Marianne Svendsrud Thoresen - psykologspesialist

Mie Elsness - psykolog

Natalie Modh - psykologspesialist

Renata Juric - psykolog

Sandra M Espenæs Hein - psykolog

Tanja Notø - psykologspesialist

​​​DPS Halden-Sarpsborg ambulant team

Anne Marie Hauge - psykiatrisk sykepleier 

Cathrine Syverstad - spes. vernepleier

Gina Grude - sykepleier

Heidi Eldarsdatter Lunner - psykiatrisk sykepleier

Helene Strømsvold - psykiatrisk sykepleier

Huong Ngo - psykolog

Iva Nordeide - psykiatrisk sykepleier

John Signebøen - psykiatrisk sykepleier

Kristine Lilleberg - psykiatrisk sykepleier

Laila Robert - spes. vernepleier

Lars-Johan Gunnæs - spesialsykepleier 

Linda Sætherbakken - psykiatrisk sykepleier

Magnus Rugaas - sykepleier

Mette Stordal - psykiatrisk sykepleier

DPS Fredrikstad

Gruppepoliklinikk

Gruppepoliklinikk Fredrikstad 1


Gruppepoliklinikk Fredrikstad 2

Gruppepoliklinikk Fredrikstad 3

Gruppepoliklinikk Fredrikstad 4

Gruppepoliklinikk Fredrikstad 5

Behandlere

Anders Wiik - psykolog 

Annette Kjøge - psykologspesialist 

Bertil Jørgensen - psykiatrisk sykepleier

Branka Starcevic – overlege

Elin Jensen - psykiatrisk sykepleier

Elisabeth Gulbrandsen - psykiatrisk sykepleier

Elisebet Gramstad - spesialsykepleier

Ellen Langlete Haga - gruppeterapeut

Hanne Skei Andersen - overlege 

Hege Bryntesen Aamelfot - overlege

Heidi Elisabeth Sundar - overlege

Helen Winroth - psykologspesialist

Helge Neerland - psykologspesialist

Herman Fjellstad - psykolog

Hilde Anette Lund - sosialkonsulent

Ida-Katrine Holmvik Edvardsen - psykolog 

Ida Marie Larsen – psykolog

Ingvild K.J. Aurebekk, lege i spesialisering​

Jelica Tesic - overlege

Jenny Charlotte Flink - klinisk sosionom

John Morten Koksvik - psykologspesialist 

Joseph Kamere - overlege

Kari-Anne Fosby - lege

Kine Tangen - klinisk ernæringsfysiolog

Kristin Magnusdottir - lege

Line Christensen - spesialsykepleier

Monica Jessen - gruppeterapeut

Sylvi Lillegård - psykologspesialist

Rachel Mikaelsen - psykiatrisk sykepleier

Sissel Marie Hansen - vernepleier og musikkterapeut  

Susanne Tvedt - psykolog 

Terje Torp - psykolog

Therese Claussen - spes.vernepleier

Tina Hatefi Williams - lege

Trine Smalsundmo van Leeuwen - spes.fysioterapeut

Truls Tønnesen - psykiatrisk sykepleier

Veronika M. Lian - jobbspesialist

Vibeke de Vibe Vanay - konstituert overlege


 

 


 


 

DPS Fredrikstad ambulant team

Anne Dilling Broks - psykiatrisk sykepleier

Annett Aaserud Elvestad - psykiatrisk sykepleier

Berit Ludvigsen - klinisk sosionom

Christian Norbye - spesialsykepleier

Dag Thuen - psykiatrisk sykepleier

Eivind Mathiesen - spes. vernepleier

Elin Valencia - miljøterapeut med spesialutdanning

Erik-Kristian Zahl-Pettersen - psykologspesialist

Geir Knutsen Rørvik - vernepleier

Hilde Steffens - psykiatrisk sykepleier

Inger Bøe Kaspersen - psykiatrisk sykepleier

Jette Liseth - psykiatrisk sykepleier

Kim Roger Svendsen - seksjonsleder

Kjersti H. Anderssen - psykiatrisk sykepleier

Liv Kringstad Olsen - psykiatrisk sykepleier

Malin Paulsen - sykepleier

Monica Harstad - spesialsykepleier

Monika Frystad - spes.vernepleier

DPS Moss   

DPS Moss Grupperom 1

DPS Moss Grupperom 2

DPS Moss Grupperom 3

DPS Moss – EKGT Grupperom 4


 

Agata Maria Wajda  - psykolog

Alexander Hoel - spesialfysioterapeut

Borjanka Andreassen - lege

Charlotte Marie Kirkhus - psykolog

Charlotte Rojahn - koordinerende sekretær

Christine Ludvigsen - psykolog

Christine Marie Åman - sykepleier

Eva Utne Halvorsen Kalla - psykiater

Geir Ove Bruvold - psykolog

Giti Sabalani - lege i spesialiering 

Gry Mathilde Hennum - psykologspesialist

Hanne Kristine Haarset - seksjonsleder
    

Ingrid Autran - lege                       

June Hansen - psykolog

Justyna Rog - psykologspesialist

Karen Melbye Holm - klinisk sosionom     

Kjersti Mathisen Guldvog - psykologspesialist
       

Kristin Aune - psykolog   

Kristin Edin - klinisk sosionom
      

Lena Hansson Granlund - psykiatrisk sykepleier

Lone Handberg - psykolog

Louise Fallsen - psykolog

Mari De Flon Hetland - psykologspesialist              

Marte Strand Sæter - psykolog
   

Niloufar Jalali-Moghadam - psykolog       

Nina-Helen Didriksen - psykologspesialist
              

Sarah Eklund - psykologspesialist   

Shermin Saleem - overlege​ 

Siri Elisabeth Fosse - overlege   

Siri Karlsen - spesialsykepleier

Solfrid Rolland - spesialsykepleier sykepleier

Tinna Björg Jónsdóttir - psykolog


Tor-Morten Kvam - overlege

Tuva Sigmundstad - psykolog

Vibeke Blad Ausland - sosionom     

Vidar Steffensen - psykologspesialist   
 ​

DPS Moss - enhet for kognitiv gruppeterapi


  Marianne Hovinbøle - kognitiv terapeut

  Mona Tandberg- Østling - kognitiv terapeut

  Alexander Hoel - kognitiv terapeut 

  Marianne Alshus - kognitiv terapeut 

  ​ Inga- Lill Bratterud Nordli - psykologspesialist 

DPS Nordre Østfold - Askimklinikken


 

Indre Grupperom 1

Indre Grupperom 2 


Indre Grupperom 3

Indre Grupperom 4

Indre Grupperom 5

Indre Grupperom 6


Amra Kadic - overlege 

Anne Karoline Hafnor - spesialsykepleier

Borghild Mamen Vege - psykiatrisk sykepleier

Daniel Bryne - psykolog

Erling Ekelund - psykolog

Frid Bjorstad - lege i spesialisering (LIS)   ​

Frits Andersen - vernepleier

Idun Kristensen - psykolog

Inger Marie Hagen - spesialsykepleier

Ingrid Smestad - psykolog

James Towler - psykolog

Jan Anders Borning - overlege 

Jens Faust - psykologspesialist

Kristina Sjøberg Moberg - psykologspesialist

Line Haukland - psykolog 

Maria Hauge - psykolog  

Martin Langvik Eilertsen - psykolog

Naomi Wichmann Martins - psykolog

Nicoline Wiker - psykologspesialist

Ola Gulbrand Dahl Bratlie - overlege

Olov Klasson - spesialsykepleier

Ragnfrid Sylvia Krogh Sjøberg - psykologspesialist

Ronja Aurora Gloppe - overlege

Stina Fasting Risbråthe - overlege

Stine Elise Wistner Nordby - psykolog

Stine Hoel Varvin - psykolog















​DPS Sarpsborg

Rom 1 Høysand

Rom 2 Appelsintoppen

Rom 3 Løkkevika

Rom 4 Glengshølen
 

Rom 5 Bakkeli


 


 

Anneli Brynteson - psykologspesialist  
   
Birgt Rød - seksjonsleder
      
Elin Brynthesen Aamelfot - Psykolog
   
Fanny Canchis - psykolog  
     
Fredrik Svensson - psykologspesialist

Guido B. Derås-de Jong - lege
   
Heidi Sveinsson - psykolog 
   
Hilde Skjerve - psykiatrisk sykepleier
   
Jarle Løvstad - psykiatrisk sykepleier
   
Juletta Lovra - overlege

Julie Rønneberg Jansen - psykologspesialist
   
Knut Arne Martinsen - overlege 
   
Kristin Karstad - overlege
      
Line Lundseth - klinisk sosinom
      
Mari Willets Borgen - psykolog 
   
Marines Alves Lauritsen - psykologspesialist  
      
Siri Såghus - psykologspesialist  
   
Siv Gunheim - psykiatrisk sykepleier
   
Solveig Meistad - psykologspesialist
   
Stig Arne Gjellestad - psykiatrisk sykepleier
   
Tone Ruback - psykiatrisk sykepleier
   
Trine Reed-Jenssen - psykolog
   
Trude Juliane Roos - psykolog
   
Veronika Kristiansen - konstituert overlege


 



 


   

Habilitering

Barne- og ungdomshabilitering

Grupperom-HABU

Aina Norbom - pedagog

Anne-Karin Hagen - spesialsykepleier

Anne Lene Smedokken, psykolog


 


Arve Vøllo - overlege


Camilla Jordhøy - fysioterapeut

Carine Skarpenes - ergoterapeut

Charlotte Leikaas – spesialfysioterapeut

Elin Larsen - spesialfysioterapeut

Elin Lilleng - psykolog

Elin Saltermark - sosionom
 

Hanne Sotland Buer - psykolog

Heidi Oehmichen - fysioterapeut

Hilde Bonden - ergoterapeut

Ingrid Jelling - klinisk ernæringsfysiolog

Inger Johanne Larsen - spesialsykepleier

Janniken Martinsen - psykologspesialist

Jorunn Johansen - vernepleier

Kathrin Frøvik-Frei - spesialfysioterapeut

Kristin Sørbrøden Breda - seksjonsleder

Lise Helene Engmo - ergoterapeut

Lucio Michaelsen, psykologspesialist

Ludger Dorlöchter - overlege

Mari Grinna - klinisk ernæringsfysiolog

Maria Aspesletten – psykolog

Maria Hauge - psykolog

Mats Georg Johannessen - psykologspesialist

Mia Rafstedt - sosionom

Ole Roger Hafsmo - psykologspesialist

Randi Marie Weyde - fysioterapeut

Ronny Grimstad- psykologspesialist

Sven Simonsen - overlege


Terje Jensen - vernepleier

Tor Valved - psykolog 

Torunn Finpå - spesialsykepleier

Trude Schau-Dobinson - vernepleier

Zhinoo Amiri - psykolog


 


 



 


 


 

Voksenhabilitering


 

Afreen Olsen - sosionom  

Bente Lise Arvesen - psykiater 

Bjørg Stubstad - vernepleier

Hans Berger - vernepleier

Harald Gustavsen - psykologspesialist 

Helga Therese Garshol - vernepleier

Kirsten Eggen - fysioterapeut

Lars Are Håkonsen - psykiatrisk sykepleier

Leif Hugo Stubrud - psykologspesialist  

Lisbeth Ek - vernepleier 

Marit Torgauten - fagkonsulent/vernepleier

Nina Kristiansen - vernepleier

Rikke Lilleby - psykolog

Rosemary Donkor - psykologspesialist

Sigurbjørg Palsdottir - psykologspesialist

Torbjørn Tangen - fysioterapeut

Unni Pedersen - seksjonsleder  


 

Poliklinikker og døgnområder - somatikk


 

Diabetes og endokrinologi poliklinikk

Anna Corinne Nygaard, psykologspesialist

Anette Normann - lege i spesialisering

Anneli Eriksen, lege

Anne Margrethe Håland Johansen - sykepleier

Annfrid Blystad, sykepleier 

Benedicte Agathe Wirkola - klinisk ernæringsfysiolog

Fredrik Reitan Udnæs - lege i spesialisering

Helle Kristin Traaholt - sykepleier   

Jorun Marie Wahlberg - sykepleier

Katrine Viltun - sykepleier  

Lone Samuelsen – sykepleier

Malene Alterås - overlege

Margrethe Svendsen - overlege

Peggy Måseidvåg Karlsen - sykepleier

Pia Therese Andersen – sykepleier

Ragnar Bekkhus Moe - overlege   

Torgunn Marie Huseby - overlege  

Trine Tveter Heggenes - overlege


 



 


 


 

Fysikalsk medisin og rehabilitering

Eyrun Eiriksdottir - spesialfysioterapeut

Hilde Spurkeland - spesialfysioterapeut

Ida Undheim Smestad – fysioterapeut

Ildiko Marta Tanczos Rigone – håndterapeut

Silje Kristin Karlsen - spesialfysioterapeut

Vanja Rizvic – håndterapeut


 



 

Gastromedisinsk avdeling

Gastromedisin 1 Sykepleiere (K)

Gastromedisin 2 Sykepleiere (K)

Gastromedisin 3 Sykepleiere (M)

Gastromedisin 4 Sykepleiere (M)

Klinisk ernæringsfysiolog voksen (K)

Bjørn Hungnes - overlege

Dung Hong Nguyen - overlege

Eirin Dalén - lege i spesialisering

Elisabeth Gulichsen - lege i spesialisering

Erik Oskar Christensen - overlege

Frode Lerang - overlege

Jan Novotny - overlege

Magne Henriksen - overlege

Per Kristian Sandvei - overlege

Robin Holt Paulsen - overlege

Rogelio Oswaldo Barreto Rios - overlege

Tanja Owen - overlege

Geriatrisk poliklinikk

Astrid Eri-Montsma - overlege  

Heidi Røed Jørgensen - sykepleier

Lars Uleberg - overlege 

Ole Richard Due-Hansen - overlege

Pål Sigurd Stenumgård - overlege

Truls Ola Maagaard - overlege

Infeksjon

Britt Andersen - sykepleier    

Saad Aballi - overlege

Siw Pedersen - sykepleier    

Øystein Simonsen - overlege


 

 


 


 

Kreft og blodsykdommer

Andreas Stensvold - overlege

Anette Kjær Syversen - overlege

Anne Kine Torgersen - kreft og palliasjonssykepleier

Anne Sofie Steinsland - palliasjonssykepleier

Astrid Helene Blomqvist - kreftsykepleier  

Astrid Reitan-Gjersøe - lege i spesialiserig (LIS)

Birgitte Dahl Eiken - overlege

Corina Emilia Idu - overlege

Dlawer Barzenje - overlege         

Frode Jordal - overlege 

Gro Merethe Bach - sykepleier

Gøril Lucasen-Poppe - sykepleier

Helene Hansen - sykepleier 

Hilde Grønnern - sykepleier

Johnny Joginder Singh – lege i spesialiering (LIS) 

Katharina Bechthold –  lege i spesialiering (LIS)   

Kirsten Marie Nesthus Ly - lege i spesialisering (LIS)

Kristin Magerøy Welch - sykepleier

Lena Turzer - overlege   

Linnea Bettina Mathiasson Augestad – lege i spesialiering (LIS)

Louay Samir Noori Garabet - overlege    

Maria Gundersen - lege i spesialisering (LIS)

Martin Turzer - overlege

Michael Steffen - overlege 

Monica C. Hegge - kreftsykepleier        

Morten Alexander Bruun Jacobsen – lege i spesialiering (LIS)        

Randi Rønholt - sykepleier

Saber Roumi - overlege 

Sebastian Husby – lege i spesialiering (LIS)

Sebastian Huseby - lege            

Silje Songe-Møller - overlege  

Siri Brelin - overlege      

Solfrid Christoffersen - sykepleier

Thomas A. Thorvaldsen - lege i spesialisering (LIS)

Trine Manstad - kreft og psykiatrisk sykepleier

Unni Mathilde Breland - overlege             

Veronica Sandvik - sykepleier

Øyvind Krohn Tennøe - overlege

Åsa Birgitta Mellqvist - kreftsykepleier

Lungepoliklinikken

Abdeladime Bezzazi - overlege

Alexander Meltzer - lege

Anna Maria Sypula Nordli - overlege

Hanne Fjäll Larssen - lungesykepleier

Harald Mellem - overlege

Ingrid Kristine Pettersen - lege

Morten Tangen - overlege

Natalia Kononova - overlege

Silje Simone Mathisen - lege

Taha Mustafi Ali - overlege

Øistein Svanes - overlege

Øystein Almås - overlege

Nevrologisk poliklinikk

Nevrologisk poliklinikk


Azhar Abbas - seksjonsoverlege slag  

Bahri Bunjaku - lege i spesialisering (LIS) og ALS-lege 

Bjørn Tore Jahnsen - overlege 

Cecilie Hauge - slagsykepleier 

Elin Pettersen - epilepsisykepleier 

Erzsebet Koroncai - overlege 

Gabriela Fortes - overlege 

Janany Mohan - lege i spesialisering (LIS)  

Kamal Sharifi - lege i spesialisering (LIS)  

Kristin Stamnes Nordli - parkinsonsykepleier 

Line Fjærvoll Sundland - overlege 

Line Jelsness-Jørgensen - parkinsonsykepleier 

Lisbeth Johansen - MS-sykepleier 

Liudmila Pavlova - lege i spesialisering (LIS)  


Maren Hovde Sandviken - slagsykepleier  

Mariana Grochalova - overlege 

Marie Hagenes - lege i spesialisering (LIS)  

Mia Kristin Gummesen Wold - lege i spesialisering (LIS)  

Migena Papingji Bjørklund - overlege  

Monika Mochol - overlege 

Phuoc Ngoc Thi Nguyen - lege i spesialisering (LIS)  

Rahul Chhura - lege i spesialiering (LIS)  

Rohan Sayanthen - lege i spesialisering (LIS) 

Sarika Saggar - lege i spesialiering (LIS) 

Selma Jaskic - lege i spesialisering (LIS) 

Simen Vartdal Sandvik, - overlege 

Sophie Cranner Seip - lege i spesialisering (LIS) 

Tomasz Jakub Gajdzik - seksjonsoverlege 

Tone Grete Spydevold - tumorsykepleier 




Nyremedisinsk poliklinikk

Burhan Mian - overlege  

David Erik Krohn - overlege  

Jakob Anker Jørgensen - overlege  

Jan Bertil Eggesbø - overlege  

Julia Smedbråten - overlege  

Lisa Rasmussen - sykepleier 

Maria Iversen - sykepleier

Reidun Wilhelmsen - overlege  

Trond Eide - overlege

Wenche Løland - overlege  

Overvektspoliklinikken


 

Fysioterapeut


 

Anette Normann - lege i spesialisering

Anna Lundgren - overlege

Benedicte Agathe Wirkola - klinisk ernæringsfysiolog

Benedicte Jahrn - klinisk ernæringsfysiolog

Birgitte Lauritzen - sykepleier

Celine Wold-Gustavsen - sykepleier

Elisabeth Andreassen - sykepleier

Elisabeth Jansson - klinisk ernæringsfysiolog

Hanne Kjøsnes Hansen – psykolog

Karoline Engmark – klinisk ernæringsfysiolog

Kristin Søfteland Sandvei - klinisk ernæringsfysiolog

Stine-Lise Johansen, klinisk ernæringsfysiolog​

Sunniva Sol Geirsdottir - psykolog

Torgunn Marie Huseby - overlege

Trine Tveter Heggenes - overlege



 



 

Søvnenheten lunge

Hanne Fjäll Larssen - lungesykepleier

Therese Bro - intensivsykepleier

Tone Elisabeth Forsbom Hoff - sykepleier

Karoline Holmen - lungesykepleier

Hilde Kristin Martinsen Hänel

Elisabeth Klepper - intensivsykepleier

Ingrid Johanne Lønvik - sykepleier

Sårpoliklinikk

Dorte Bundgaard

Mona Iren Kirkerød Wold - sårsykepleier

Torjus Wester - overlege  

Poliklinikker - psykisk helsevern Kalnes

Alderspsykiatrisk poliklinikk

Carmen Oelze - overlege

Enrico Callegari - overlege 

Rus- og avhengighet poliklinikker

 

Jon Aasmund Sandsberg

Askim

Amalie Sofie Drivenes Moen - psykologkandidat
 
Ann Mari Bardum - psykolog

Christian Callesen Haugli - psykologspesialist

Silje Bø Andersen - legespesialist

Fredrikstad

Cecilie Gudim - psykologspesialist

Gry Andersen - fagkonsulent

Hilde Kobberdal - psykologspesialist

Lise Jakobsen - fagkonsulent

Marna Størksen - psykologspesialist

Olov Apelmo - psykologspesialist

Tea Bernjo - psykologspesialist

Yngvild Haugsten - psykologspesialist


 


 

 


 


 


 

Halden

TSB Halden Gruppe 1


 

Anne Kirsti Amundsen – sosionom

 
Anne Lovise Eriksen – LAR konsulent

 

 

Morten Andersen - seksjonsleder

Moss

TSB Moss Gruppe 1

TSB Moss Gruppe 2

TSB Moss Gruppe 3


 


Anne Kristin Sivertsen


Arild Sande  

Astrid Finset 

Camilla Bjørnson - seksjonsleder 

Carina Johnsen  

Dag-Werner Myhre-Svendsen

Hilde Rosnes Jensen

Iselin Hugger


Jan Inge Jensen  

Jana Hunskar
      

Kjell Leikvik         

Knut Gaute Lindhom       

Marte Grøstad   
     
Trude Opsund

Vlora Ajvazi       

Sarpsborg

TSB Sarpsborg Gruppe 1

TSB Sarpsborg Gruppe 2


 

Anita Berthung Stenkløv - psykologspesialist

Karl Christian Backer - psykologspesialist

Kyrre Moen - psykologspesialist

Mari Tveita Stagrim - psykolog

Thomas Wærstad - psykolog

 

Andre

Smittevern

Tuberkulosekoordinator


 

​​​​​​
 

Fant du det du lette etter?